Ako si dobre stanoviť cenu za svoju nehnuteľnosť? - Renovin Reality

"Ako stanoviť cenu nehnuteľnosti

Ako si dobre stanoviť cenu za svoju nehnuteľnosť?

Predaj nehnuteľnosti je dôležitý krok, ktorý si vyžaduje dôkladnú prípravu. Jedným z najdôležitejších aspektov je stanovenie správnej ceny. Príliš vysoká cena môže odradiť potenciálnych kupcov, zatiaľ čo príliš nízka cena môže znamenať stratu financií.

Na čo nezabudnúť a prečo nepodceniť tento krok? 

V novej relácii Z realitnej kuchyne vám majiteľ realitnej kancelárie Renovin, Ladislav Čech, poradí, ako si stanoviť cenu za vašu nehnuteľnosť tak, aby ste ju predali rýchlo a výhodne.

V prvej časti sa dozviete:

  • Aké faktory ovplyvňujú cenu nehnuteľnosti
  • Ako si urobiť porovnanie s podobnými ponukami na trhu
  • Ako sa vyhnúť najčastejším chybám pri stanovovaní ceny
  • A oveľa viac!

Sledujte reláciu Z realitnej kuchyne a otvorte si dvere do sveta realít! Získajte praktické rady a tipy, ktoré vám pomôžu pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti.

Zaujíma vás téma realít, alebo hľadáte rady, tipy a inšpiráciu? Otvorte si dvere do REALITNEJ KUCHYNE. 

Sledujte nás na:

Nepremeškajte novú epizódu relácie Z realitnej kuchyne! Sledujte nás a dozviete sa, ako si správne stanoviť cenu za svoju nehnuteľnosť.

 

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

V RENOVIN REALITY nájdete všetko pod jednou strechou:

• Realitná kancelária: Kúpte, predajte alebo prenajmite nehnuteľnosť s našou pomocou.
• Služby obnovy a rekonštrukcie: Premeníme váš domov na moderný a funkčný priestor.
• Investičná a developerská činnosť: Investujte do lukratívnych nehnuteľností s maximálnym výnosom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.