Stavebná firma Zvolen - Stavebný manažment - Renovin Reality
Stavby

Čo je stavebný manažment v kocke?

Ide o komplexnú službu, ktorá vám pomôže zrealizovať váš stavebný projekt od A po Z.

Stavebný proces má svoje zákonitosti. Je dlhý, náročný a pre mnohých investorov stresujúci. Vyžaduje si zvládnutie širokého spektra činností: výber pozemku, prípravy projektovej dokumentácie, získaní všetkých povolení vrátane stavebného, ale tam to ešte nekončí. Treba vybrať aj zhotoviteľa stavby, zvládnuť kontroly, koordinácie stavebných prác a remeselníkov až po úspešnú kolaudáciu hotovej stavby. Niet divu, že to môže byť pre mnohých investorov náročný proces, ktorý si žiada skúsenosti a aj odborné znalosti. Radi vám s tým pomôžeme a urobíme to za vás. S nami zvládnete všetky fázy stavebného procesu jednoduchšie.Máme bohaté skúsenosti a zrealizovali sme niekoľko úspešných developerských projektov - napr. bytový dom Hájik vo Zvolene, v Detve či v Sebechleboch. A toto sú referencie našich spokojných klientov. Prečítajte si ich TU.

Zhrnuté a podčiarknuté: Či už plánujete rekonštrukciu bytu, výstavbu rodinného domu alebo komplexnú developerskú činnosť, skúsený tím RENOVIN REALITY vám bude oporou v každej fáze projektu.

Benefity stavebného manažmentu

Ušetríte čas a peniaze

Váš projekt zrealizujeme v optimálnom čase a s maximálnou efektivitou.

Zbavíme vás starostí

Postaráme sa o všetky detaily, od výberu materiálov a dodávateľov až po kolaudáciu.

Kvalitný a bezproblémový priebeh

Váš projekt bude pod dohľadom skúsených profesionálov, ktorí dbajú na dodržiavanie harmonogramu a najvyšších kvalitatívnych štandardov.

Individuálny prístup

Vaše požiadavky a potreby sú pre nás prioritou. Spolupracujeme s vami na každom kroku projektu.

Služby stavebného manažmentu

Poradenstvo a konzultácie

Pomôžeme vám s výberom optimálneho riešenia pre váš projekt a zodpovieme všetky vaše otázky.

Spracovanie projektovej dokumentácie

Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty a povolenia.

Výber dodávateľov a materiálov

Vyberieme pre vás spoľahlivých dodávateľov a kvalitné materiály za najvýhodnejšie ceny.

Koordinácia prác

Dohliadneme na priebeh prác a koordináciu všetkých zúčastnených strán.

Kontroling a reporting

Pravidelne vás informujeme o stave projektu a jeho financovaní.

Odovzdanie projektu

Postaráme sa o kolaudáciu a bezproblémové odovzdanie hotového diela.

Stavebný manažment od RENOVIN REALITY je zárukou kvalitnej a bezproblémovej realizácie vášho stavebného projektu. Zverte váš sen do rúk profesionálov a zbavte sa stresu a starostí. Rezervujte si svoju nezáväznú konzultáciu a zistite, ako vám môžeme pomôcť tu.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

V RENOVIN REALITY nájdete všetko pod jednou strechou:

• Realitná kancelária: Kúpte, predajte alebo prenajmite nehnuteľnosť s našou pomocou.
• Služby obnovy a rekonštrukcie: Premeníme váš domov na moderný a funkčný priestor.
• Investičná a developerská činnosť: Investujte do lukratívnych nehnuteľností s maximálnym výnosom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.