Developerské služby - Realitná kancelária - Renovin Reality
Developerské projekty

A prečo by vás to malo zaujímať?
Tu je niekoľko benefitov:

Dosiahnete maximálny výnos z vašich investícií

Ponuka investičných príležitostí, z ktorých si určite vyberiete

Atraktívne výnosy

Vysoký potenciál zhodnotenia

Developerské projekty

Chcete investovať do vlastnej nehnuteľnosti? Nájdeme vám ponuku na mieru.

Náš tím skúsených profesionálov vám ochotne poradí s výberom tej najoptimálnejšej investičnej stratégie a pomôže s realizáciou vášho zámeru. Samozrejmosťou je analýza trhu, výber a nákup vhodnej nehnuteľnosti a následne komplexný servis s prípadnou údržbou a prenájmom.

Presne toto vám na konci dňa prinesie maximálny výnos a hodnotenie vašej investície. Pozrite si aktuálnu ponuku našich investičných bytov. Už čoskoro pridáme do ponuky aj ďalšie investičné nehnuteľnosti. Viac detailov už čoskoro. Ak chcete byť informovaní medzi prvými o našich novinkách, kontaktujte nás.
Prečo sa oplatí investovať s RENOVIN REALITY?

Na trhu sme už 20 rokov. V realitách sa vyznáme a máme bohaté skúsenosti v oblasti realít i developerskej činnosti. Pracuje pre vás profesionálny tím odborníkov a hovoria za nás výsledky i spokojní klienti. Máme za sebou úspešnú realizáciu viacerých developerských projektov a kontinuálne pripravujeme ďalšie. Mimochodom, ľudskosť a profesionalita sú dva najsilnejšie benefity, ktoré sú našou pridanou hodnotou.

Investujte do svojej budúcnosti a zhodnoťte svoje financie v našich developerských projektoch, ktoré vám prinesú maximálne zhodnotenie. Samozrejmosťou je stabilný a spoľahlivý príjem.

Developerské projekty

Máte otázky? Zavolajte nám ešte dnes.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

V RENOVIN REALITY nájdete všetko pod jednou strechou:

• Realitná kancelária: Kúpte, predajte alebo prenajmite nehnuteľnosť s našou pomocou.
• Služby obnovy a rekonštrukcie: Premeníme váš domov na moderný a funkčný priestor.
• Investičná a developerská činnosť: Investujte do lukratívnych nehnuteľností s maximálnym výnosom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.