Bezplatná konzultácia so špičkovým realitným maklérom - Renovin Reality

Chcete predať alebo kúpiť byt či dom? Snívate o novom bývaní?
Získajte bezplatnú konzultáciu so špičkovým maklérom z Renovin Reality!

✅ Počas nej s vami preberieme vaše potreby, predstavy a požiadavky.
✅ Nájdeme ideálne riešenie pre vás.
✅ Získate cenné rady a informácie od skúsených realitných maklérov. Na mieru. Pre vás.

 
A navyše môžete získať oveľa viac:
  • Pomôžeme vám s celým procesom kúpy, predaja alebo prenájmu nehnuteľnosti.
  • Individuálny a ľudský prístup: Pre nás je dôležité, aby ste sa u nás cítili komfortne a aby ste boli spokojní s našimi službami.
  • Široký výber nehnuteľností: V našej ponuke nájdete širokú škálu bytov a, domov, nájdeme vám pozemok v celom regióne Zvolena, Pohronia a Podpoľania.
  • Férové ceny: Vždy vám ponúkneme transparentné a férové ceny, ktoré zodpovedajú reálnej trhovej hodnote nehnuteľnosti.
Neváhajte a rezervujte si svoju bezplatnú konzultáciu už dnes - kliknite sem!
 
Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

V RENOVIN REALITY nájdete všetko pod jednou strechou:

• Realitná kancelária: Kúpte, predajte alebo prenajmite nehnuteľnosť s našou pomocou.
• Služby obnovy a rekonštrukcie: Premeníme váš domov na moderný a funkčný priestor.
• Investičná a developerská činnosť: Investujte do lukratívnych nehnuteľností s maximálnym výnosom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.