O nás - Realitná kancelária - Renovin Reality

Opravíme


Príbeh RENOVIN REALITY sa začal písať ešte oveľa skôr. Materská spoločnosť LZ ČECH je stavebná a obchodná firma, ktorá obnovila už viac ako 150 bytových a rodinných domov. O kvalite jej práce hovoria nielen výsledky, ale ocenia, okrem iných aj cena PSS za obnovu bytového domu na východe Slovenska.

Postavíme


Postavíme váš sen o vlastnom bývaní. Kľúče od novučičkých bytov sme ich majiteľom odovzdali vo viacerých úspešných developerských projektoch – napríklad vo Zvolene v rezidenčnom bývaní Hájik, v Detve na Kriváni a pokračujeme stále ďalej. Na stole máme už povolenia na výstavbu nových projektov na výstavbu nielen bytov, ale aj radových domov na Podpoľaní.

Predáme


Realitná kancelária RENOVIN REALITY je pevnou súčasťou firmy už niekoľko rokov. Naši realitní makléri vždy predajú či prenajmú vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu. Individuálny prístup, komplexné služby a ľudskosť, kde ste vy na prvom mieste, je pre nás kľúčová.

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. RENOVIN REALITY – to je miesto, kde nájdete všetko pod jednou strechou. Dohodnite si bezplatnú konzultáciu a povedzte nám viac o vašich, prianiach, túžbach a snoch o bývaní.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

V RENOVIN REALITY nájdete všetko pod jednou strechou:

• Realitná kancelária: Kúpte, predajte alebo prenajmite nehnuteľnosť s našou pomocou.
• Služby obnovy a rekonštrukcie: Premeníme váš domov na moderný a funkčný priestor.
• Investičná a developerská činnosť: Investujte do lukratívnych nehnuteľností s maximálnym výnosom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.