Reality

Svet realít je našou vášňou!

Realitná činnosť - ľudskosť, individuálny prístup, lojálnosť a ochota podať pomocnú ruku je to, čím sme si získali dôveru našich klientov. Každému klientovi venujeme individuálny prístup a osobitnú pozornosť. Klientovi nastavíme osobný plán - stratégiu, ktorá zohľadňuje jeho priania a potreby a postaráme sa o najlepší možný predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Dbáme na všetky dôležité detaily, ktoré vytvárajú ideálny obraz.

Homestaging

Vďaka homestagingu a kvalitnej fotografii odprezentujeme Vašu nehnuteľnosť najlepšie ako sa dá. Týmito úpravami vyzdvihneme potenciál, ktorý nehnuteľnosť má a fotografiou zdôrazníme jej výnimočnosť.
3D sken nehnuteľnosti umožní lepšie zobraziť nehnuteľnosť a tak urýchliť jej predaj a zvýšiť predajnú cenu. Na reálne obhliadky potom prichádzajú len záujemcovia, ktorí už nehnuteľnosť videli a majú o ňu skutočný záujem. Šetrí sa tým čas všetkým zúčastneným.

3D skenPredaj

Zabezpečíme, aby sa o predávanej nehnuteľnosti dozvedela tá správna cieľová skupina potenciálnych kupujúcich. Pripravíme pútavý text inzerátu, v ktorom okrem základných informácií zdôrazníme výhody, ktoré daná nehnuteľnosť ponúka. Inzerujeme na realitných inzertných portáloch a najpopulárnejších sociálnych sieťach. Tým urýchlime predaj vašej nehnuteľnosti a prispejeme k vašej spokojnosti.

Potrebujete financie na realizáciu Vašich snov o bývaní? Hypotekárny špecialista vám pomôže nájsť vhodný spôsob financovania a vyrokovať výhodné podmienky.

Naši právnici sa postarajú o starostlivé spracovanie zmluvnej dokumentácie, čo predchádza možným chybám, ktoré môžu klientov stáť nemalé peniaze.

Po predaji sa u nás starostlivosť o klienta nekončí! Chceme vás čo odbremeniť od behania po úradoch a administratívy. Informujeme vás o povinnostiach, ktoré musíte zabezpečiť a vybavíme za vás - podanie žiadosti o zmenu odberateľa energií (elektrárne, plynárne, v prípade domov aj vodárne).

Predaj alebo kúpa nehnuteľnosti sa vám môže javiť komplikovane, ale pre našich expertov je to hračka. Preto sa už neobávajte a jednoducho to nechajte na nás a užívajte si s radosťou a v pohode svoj nový domov.

Máte záujem o naše služby?
Ozvite sa nám.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.