Novinky - Predaj nehnuteľností Zvolen - Realitná kancelária - Renovin Reality

Otvorte si dvere do sveta realít a buďte vždy v obraze. Čítajte náš blog a budete vždy o krok vpred. Každý mesiac sa môžete tešiť na nové články o najnovších trendoch vývoja trhu s nehnuteľnosťami. Nájdete tu aj praktické rady, ako úspešne investovať do nehnuteľností, zrekonštruovať svoj domov alebo ako si vybrať ideálnu hypotéku. Dokonca už nezmeškáte ani aktuálne výzvy a dotácie. Inšpiratívne príbehy: Prečítajte si o ľuďoch, ktorí premenili svoje sny o bývaní na realitu. Zaujímavé developerské projekty doma a v zahraničí. Novinky zo sveta stavebníctva: Objavte najnovšie technológie a materiály.

Či už ste skúsený investor, hľadáte svoj prvý domov alebo sa len chcete dozvedieť viac o fungovaní trhu s nehnuteľnosťami, u nás si každý nájde to svoje. Náš blog ponúka oveľa viac ako len informácie o kúpe a predaji nehnuteľností. Inšpirujte sa a nájdite svoje odpovede.

Spoľahlivá realitná kancelária nie je samozrejmosť. Ako sa nepopáliť pri výbere správnej realitnej kancelárie

Spoľahlivá realitná kancelária nie je samozrejmosť. Ako sa nepopáliť pri výbere správnej realitnej kancelárie

237x 25.04.2024

Realitná kancelária poskytuje služby spojené s kúpou, predajom, prenájmom nehnuteľností, ako sú domy, byty či pozemky. Prečítajte si, ako vybrať spoľahlivú realitnú kanceláriu, ktorá poskytuje sprostredkovateľské služby na trhu s realitami.  Problematika nehnuteľností,,,

Čítať ďalej

Ako si dobre stanoviť cenu za svoju nehnuteľnosť?

Ako si dobre stanoviť cenu za svoju nehnuteľnosť?

174x 12.04.2024

Ako si dobre stanoviť cenu za svoju nehnuteľnosť? Predaj nehnuteľnosti je dôležitý krok, ktorý si vyžaduje dôkladnú prípravu. Jedným z najdôležitejších aspektov je stanovenie správnej ceny. Príliš vysoká cena môže odradiť potenciálnych kupcov, zatiaľ čo,,,

Čítať ďalej

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

V RENOVIN REALITY nájdete všetko pod jednou strechou:

• Realitná kancelária: Kúpte, predajte alebo prenajmite nehnuteľnosť s našou pomocou.
• Služby obnovy a rekonštrukcie: Premeníme váš domov na moderný a funkčný priestor.
• Investičná a developerská činnosť: Investujte do lukratívnych nehnuteľností s maximálnym výnosom.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.